Pylot Bridge (1.10.2) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Body
fa: بدنه

en: Read more
fa: ادامه مطلب

en: Comments
fa: دیدگاه‌ها

en: Contact
fa: تماس

en: Contacts
fa: مخاطبین

en: Average
fa: میانگین

en: Filter by
fa: فیلتر بر اساس

en: Skip to main content
fa: رفتن به محتوای اصلی

en: About
fa: درباره

en: Poor
fa: ضعیف
