Pylot Bridge (1.12.0) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Read more
it: Leggi tutto

en: Comments
it: Commenti

en: Contact
it: Contatto

en: Average
it: Media

en: Filter by
it: Filtra per

en: Document
it: Documento

en: Skip to main content
it: Salta al contenuto principale

en: About
it: Informazioni

en: Poor
it: Scarso

en: Submitted by @author_name on @date
it: Inviato da @author_name il @date
