Pylot Bridge (1.12.3) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Read more
el: Διαβάστε περισσότερα

en: Comments
el: Σχόλια

en: Contact
el: Επικοινωνία

en: Contacts
el: Επαφές

en: Average
el: Μέσος όρος

en: Filter by
el: Φιλτράρισμα κατά

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: About
el: Περί
