Pylot Bridge (1.12.7) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Read more
bo: དེ་ལས་མང་པོ་ཀློག་པ

en: Comments
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Contact
bo: འབྲེལ་གཏུག

en: Average
bo: ཆ་སྙོམ

en: Skip to main content
bo: ནང་དོན་གཙོ་བོའི་སྟེང་དུ་སྐྱོད་པ

en: About
bo: གསལ་བཤད
