Pylot Bridge (1.12.8) - en to ja translation catalogue (23 entries)

en: Body
ja: 本文

en: Read more
ja: 続きを読む

en: Comments
ja: コメント

en: Contact
ja: コンタクト

en: Average
ja: 平均

en: Filter by
ja: フィルター

en: JAN
ja: 1月

en: FEB
ja: 2月

en: MAR
ja: 3月

en: APR
ja: 4月

en: MAY
ja: 5月

en: JUN
ja: 6月

en: JUL
ja: 7月

en: AUG
ja: 8月

en: SEP
ja: 9月

en: OCT
ja: 10月

en: NOV
ja: 11月

en: DEC
ja: 12月

en: Document
ja: ドキュメント

en: Skip to main content
ja: メインコンテンツに移動

en: About
ja: アバウト

en: Poor
ja: プア

en: Submitted by @author_name on @date
ja: @author_name が @date に投稿
