Pylot Bridge (1.14.1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Read more
gu: આગળ વાંચો

en: Comments
gu: ટિપ્પણીઓ

en: Contact
gu: સંપર્ક

en: Average
gu: સરેરાશ

en: About
gu: વિશે
