Pylot Bridge (1.6.7) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Read more
vi: Xem thêm

en: Comments
vi: Bình luận

en: Contact
vi: Liên hệ

en: Contacts
vi: Liên lạc

en: Average
vi: Trung bình

en: Filter by
vi: Lọc theo

en: Document
vi: Tài liệu

en: Skip to main content
vi: Nhảy đến nội dung

en: About
vi: Giới thiệu

en: Poor
vi: Xấu

en: Excellent
vi: Rất tốt
