Pylot Bridge (1.9.3) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Body
cy: Corff

en: Read more
cy: Darllen mwy

en: Comments
cy: Sylwadau

en: Contact
cy: Cyswllt

en: Average
cy: Cyfartaledd
