Pylot Bridge (11.0.1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Read more
ku: زیاتر بخوێنه‌وه‌

en: Comments
ku: بۆچوونەکان

en: Contact
ku: پەیوەندی

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی

en: About
ku: دەربارە
