Pylot Bridge (11.0.3) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Read more
ar: اقرأ المزيد

en: Comments
ar: التعليقات

en: Contact
ar: تواصل

en: Average
ar: متوسط

en: Filter by
ar: عامل التصفية

en: Document
ar: وثيقة

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: About
ar: حول

en: Submitted by @author_name on @date
ar: أضيفت بواسطة @author_name بتاريخ @date
