Pylot Bridge (11.0.3) - en to ms translation catalogue (7 entries)

en: Body
ms: Kandungan

en: Read more
ms: Baca lagi

en: Comments
ms: Komen-komen

en: Contact
ms: Hubungi

en: Average
ms: Purata

en: Skip to main content
ms: Langkau ke kandungan utama

en: About
ms: Perihal
