Pylot Bridge (11.0.3) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: Read more
sq: Lexo akoma

en: Comments
sq: Komente

en: Contact
sq: Kontakti

en: About
sq: Informacione
