Pylot Bridge (11.0.6) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Read more
et: Loe edasi

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Contact
et: Kontakt

en: Contacts
et: Kontaktid

en: Average
et: Keskmine

en: Filter by
et: Filtreeri

en: Document
et: Dokument

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: About
et: Programmist

en: Submitted by @author_name on @date
et: Sisestatud @author_name poolt @date
