Pylot Bridge (11.0.6) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Body
fr: Corps

en: Read more
fr: Lire la suite

en: Comments
fr: Commentaires

en: Average
fr: Moyenne

en: Filter by
fr: Filtrer par

en: Skip to main content
fr: Aller au contenu principal

en: About
fr: À propos

en: Poor
fr: Insuffisant

en: See more
fr: Voir plus

en: Slug
fr: identifiant machine

en: Submitted by @author_name on @date
fr: Soumis par @author_name le @date
