Qatar Zymphonies Theme (4.0.1) - en to ka translation catalogue (23 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Content
ka: კონტენტი

en: Search
ka: ძიება

en: Go to previous page
ka: წინა გვერდზე გადასვლა

en: Go to parent page
ka: მშობელ გვერდზე გადასვლა

en: Go to next page
ka: შემდეგ გვერდზე გადასვლა

en: Help
ka: დახმარება

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Last post
ka: ბოლო პოსტი

en: Page title
ka: გვერდის სათაური

en: Page
ka: გვერდი

en: Left sidebar
ka: მარცხენა სვეტი

en: Right sidebar
ka: მარჯვენა სვეტი

en: Forum
ka: ფორუმი

en: Add new comment
ka: კომენტარის დამატება

en: Posts
ka: პოსტები

en: New
ka: ახალი

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: Next page
ka: შემდეგი გვერდი

en: Go to first page
ka: პირველ გვერდზე გადასვლა

en: Go to last page
ka: ბოლო გვერდზე გადასვლა

en: Text Formats
ka: ტექსტის ფორმატები
