Chantilly Blog Theme (8.x-1.0) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Go to previous page
am: ወደ ቀድሞ ገጽ ሂድ

en: Go to next page
am: ወደ ሚቀጥለው ገጽ ሂድ

en: Main navigation
am: ዋና ምናሌ

en: Main page content
am: የመነሻ ገጽ ይዘት
