Chantilly Blog Theme (8.x-1.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Go to previous page
eu: Joan aurreko orrira.

en: Go to next page
eu: Joan hurrengo orrira.

en: medium
eu: tartekoa

en: Main navigation
eu: Nabigazio nagusia

en: Main page content
eu: Orrialde nagusiaren edukia
