Chantilly Blog Theme (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Go to previous page
hu: Ugrás az előző oldalra

en: Go to next page
hu: Ugrás a következő oldalra

en: Next page
hu: Következő oldal

en: medium
hu: közepes

en: small
hu: kicsi

en: large
hu: nagy

en: Main navigation
hu: Fő navigáció

en: Main page content
hu: Az oldal fő tartalma

en: Previous page
hu: Előző oldal
