Chantilly Blog Theme (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Go to previous page
is: Fara á fyrri síðu

en: Go to next page
is: Fara á næstu síðu

en: Next page
is: Næsta síða

en: small
is: smátt

en: large
is: stórt
