Chantilly Blog Theme (8.x-1.0) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Go to previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to next page
ne: अर्को पृष्ठमा जानुहोस्

en: Next page
ne: अर्को पृष्ठ

en: Main navigation
ne: मुख्य नेभिगेशन

en: Main page content
ne: मुख्य पृष्ठको विषयवस्तु

en: Previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठ
