Chantilly Blog Theme (8.x-1.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Go to previous page
ug: ئالدىنقى بەتكە قايتىش

en: Go to next page
ug: كىيىنكى بەت

en: Next page
ug: كېيىنكى بەت

en: Previous page
ug: ئالدىنقى بەت
