Chantilly Blog Theme (8.x-1.1) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Go to previous page
cs: Přejít na předchozí stranu

en: Go to next page
cs: Přejít na další stranu

en: Next page
cs: Následující stránka

en: medium
cs: střední

en: large
cs: velké

en: Main navigation
cs: Hlavní navigace

en: Main page content
cs: Obsah hlavní stránky

en: Previous page
cs: Předchozí stránka
