Chantilly Blog Theme (8.x-1.1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Go to previous page
eo: Iru al antaŭa paĝo

en: Go to next page
eo: Iru al proksima paĝo

en: medium
eo: meza

en: small
eo: malgranda

en: large
eo: granda
