Chantilly Blog Theme (8.x-1.1) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Go to previous page
gl: Ir á páxina anterior

en: Go to next page
gl: Ir á seguinte páxina

en: Next page
gl: Páxina Seguinte

en: medium
gl: medio

en: small
gl: pequena

en: large
gl: grande

en: Main navigation
gl: Navegación principal

en: Main page content
gl: Contido da páxina principal

en: Previous page
gl: Páxina anterior
