Chantilly Blog Theme (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Go to previous page
az: Əvvəlki səhifəyə keç

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: Next page
az: Növbəti səhifə

en: Main navigation
az: Əsas naviqasiya

en: Main page content
az: Əsas səhifə məzmunu
