Chantilly Blog Theme (8.x-1.1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Go to previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: Go to next page
el: Επόμενη σελίδα

en: Main navigation
el: Κεντρική πλοήγηση

en: Main page content
el: Περιεχόμενο κεντρικής σελίδας

en: Previous page
el: Προηγούμενη σελίδα
