Chantilly Blog Theme (8.x-1.1) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Go to previous page
id: Ke halaman sebelumnya

en: Go to next page
id: Ke halaman selanjutnya

en: Next page
id: Halaman berikutnya

en: medium
id: sedang

en: small
id: kecil

en: large
id: besar

en: Main navigation
id: Navigasi utama

en: Main page content
id: Konten halaman utama

en: Previous page
id: Halaman sebelumnya
