Chantilly Blog Theme (8.x-1.1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Go to previous page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی پێشوو

en: Go to next page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی داهاتوو

en: Next page
ku: پەڕەی داهاتوو

en: Main page content
ku: ناوەڕۆکی پەڕەی سەرەکی
