Chantilly Blog Theme (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Go to previous page
ro: Mergi la pagina anterioară

en: Go to next page
ro: Mergeți la pagina următoare

en: Next page
ro: Pagina următoare

en: medium
ro: mediu

en: small
ro: mic

en: large
ro: larg

en: Main navigation
ro: Navigare principală

en: Main page content
ro: Conținut principal pagină

en: Previous page
ro: Pagina anterioară
