QBank DAM (3.0.0) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Action
lt: Veiksmas

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Save
lt: Saugoti

en: User
lt: Narys

en: Extension
lt: Plėtinys

en: About
lt: Apie
