QBank DAM (3.0.0) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Action
lv: Darbība

en: Password
lv: Parole

en: Save
lv: Saglabāt

en: User
lv: Lietotājs

en: Media
lv: Multivide

en: Extension
lv: Paplašinājums

en: About
lv: Par
