QBank DAM (3.0.0) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Action
ta: செயல்

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Save
ta: சேமி

en: User
ta: பயனர்

en: Drupal
ta: ட்ரூபால்

en: Url
ta: முகவரி

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Extension
ta: நீட்சி

en: About
ta: பற்றி
