QBank DAM (3.1.5) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Action
ka: ოპერაცია

en: Password
ka: პაროლი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Url
ka: ბმული

en: Media
ka: მედია

en: Protocol
ka: პროტოკოლი
