QBank DAM (3.1.7) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Action
gl: Acción

en: Password
gl: Contrasinal

en: Save
gl: Gardar

en: User
gl: Usuario/a

en: Session ID
gl: ID de sesión

en: Media
gl: Medios

en: Protocol
gl: Protocolo

en: Extension
gl: Extensión

en: About
gl: Información
