QBank DAM (3.1.7) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Action
th: แอคชั่น

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Save
th: บันทึก

en: Media
th: สื่อ

en: Protocol
th: โปรโตคอล

en: About
th: เกี่ยวกับ
