QBank DAM (3.1.8) - en to de translation catalogue (16 entries)

en: Title
de: Titel

en: Body
de: Textkörper

en: Action
de: Aktion

en: Password
de: Passwort

en: Save
de: Speichern

en: User
de: Benutzer

en: Url
de: URL

en: Session ID
de: Session-ID

en: Media
de: Medien

en: Protocol
de: Protokoll

en: Extension
de: Erweiterung

en: About
de: Über

en: Drupal field
de: Drupal-Feld

en: Media ID
de: Medien-ID

en: Select entities
de: Entitäten auswählen

en: API Url
de: API-URL
