QBank DAM (3.1.8) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Drupal
dz: ཌུ་པཱལ།

en: Url
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།
