QBank DAM (3.1.8) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Action
eo: Ago

en: Password
eo: Pasvorto

en: Save
eo: Konservu

en: User
eo: Uzanto

en: Drupal
eo: Drupalo

en: Url
eo: URL
