QBank DAM (3.1.8) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Action
pl: Akcja

en: Password
pl: Hasło

en: Save
pl: Zapisz

en: User
pl: Użytkownik

en: Url
pl: URL

en: Session ID
pl: Identyfikator sesji

en: Protocol
pl: Protokół

en: Extension
pl: Rozszerzenie

en: About
pl: O stronie
