QBank DAM (3.1.8) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Body
ro: Conținut

en: Action
ro: Acțiune

en: Password
ro: Parolă

en: Save
ro: Salvare

en: User
ro: Utilizator

en: Url
ro: URL

en: Session ID
ro: Identificator de sesiune

en: Extension
ro: Extensie

en: About
ro: Despre

en: Select entities
ro: Selectați entități
