QBank DAM (8.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Password
cs: Heslo

en: Save
cs: Uložit

en: User
cs: Uživatel

en: Media
cs: Média

en: Protocol
cs: Protokol

en: Extension
cs: Přípona
