QBank DAM (8.x-1.0-alpha1) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: Password
se: Beassansátni

en: Save
se: Vurke

en: User
se: Geavaheaddji
