QBank DAM (8.x-1.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Password
bs: Lozinka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: User
bs: Korisnik
