QBank DAM (8.x-1.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Save
nl: Opslaan

en: User
nl: Gebruiker

en: Url
nl: URL

en: Session ID
nl: Sessie-ID

en: Extension
nl: Extensie

en: About
nl: Over
