QBank DAM (8.x-1.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Password
oc: Senhal

en: Save
oc: Enregistrar

en: User
oc: Utilizaire

en: Url
oc: URL

en: Session ID
oc: Identificant de session

en: Media
oc: Mèdia

en: Protocol
oc: Protocòl

en: About
oc: A prepaus
