QBank DAM (8.x-1.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Body
tr: Gövde

en: Password
tr: Parola

en: Save
tr: Kaydet

en: User
tr: Kullanıcı

en: Session ID
tr: Oturum ID

en: Media
tr: Medya

en: Protocol
tr: İletişim Kuralları

en: Extension
tr: Uzantı

en: About
tr: Hakkında
