QBank DAM (8.x-1.0-alpha3) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Title
da: Titel

en: Body
da: Brødtekst

en: Password
da: Adgangskode

en: Save
da: Gem

en: User
da: Bruger

en: Url
da: URL

en: Session ID
da: Sessions-ID

en: Protocol
da: Protokol

en: Extension
da: Udvidelse

en: About
da: Om
