QBank DAM (8.x-1.0) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Action
sq: Veprimi

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Save
sq: Ruaj

en: User
sq: Përdoruesi

en: Url
sq: Adresa Url

en: About
sq: Informacione
