QBank DAM (8.x-1.2) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Action
sl: Akcija

en: Password
sl: Geslo

en: Save
sl: Shrani

en: User
sl: Uporabnik

en: About
sl: O modulu
