QBank DAM (8.x-1.3) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Body
bn: কাঠামো

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Url
bn: ইউআরএল

en: Media
bn: মাধ্যম

en: About
bn: সম্পর্কে
